полковник Подрыв Пуканов (protivovata) wrote,
полковник Подрыв Пуканов
protivovata

....

Олег Пономарь

Отчет от нашего сайта самых важных новостей http://olegponomar.com/ и от нашего военно-кофейно-патриотического проекта (заказать здесь http://kava.ponomario.com/lending-ua/?ch=mp ).

Невеселая новость - оранжевые чашки закончились (прочитайте текст внизу. там кого-то ищут также).

Спасибо всем большое.

СмачноЇ кави.

Сторінка поціновувачів кави Ponomario

ЗВІТ ЗА ДВА ТИЖНІ

1 вересня - це не лише початок навчального року. Для більшості - це ще й початок осінньо-зимової бізнес-активності, яка суттєво добавляє роботи. Особливо в тих напрямках, які мають осінньо-зимове спрямування. Хоч кава PONOMARIO ( http://kava.ponomario.com/lending-ua/?ch=mp ) не є гостросезонним продуктом, оскільки для багатьох допомагати - це частина життя, ніяк не пов'язана з порою року. Все одно – осіннього ранку все ж більше хочеться чогось зігріваючого, тонізуючого і тепло-ароматного.

А ми дякуємо вам за підтримку та активну участь, завдяки яким за останні 2 тижні на підтримку арміїї було відправлено більше 1200 грн на "Міжнародний благодійний фонд "Повернись Живим".

І буквально 2 технічних моменти:

1. З дня на день отримуємо останню невелику партію фірмових чашок PONOMARIO від виробника, який робить нанесення. Забрали останні, які були. Саме такі - помаранчеві - в Україні закінчились, найближче, коли можуть прибути по нашій заявці – за 2-3 місяці. Бронюються для відправки лише оплачені замовлення!

2. Не можемо знайти власника оплати від 08.09.2017р - відгукніться! Чекаємо СМС з годиною оплати.


Subscribe

 • ....

  Олег Пономарь Союзники любят стрелять дуплетом! Вслед за Пакетом "Скрипаль" США ввели ожидаемый нами 15-ый Пакет санкций против РФ - за…

 • ....

  Vlad Ponomar Добрый день! Прежде всего хочу искренне поблагодарить Брата и Всех за теплые, добрые поздравления! Спасибо Вам огромное за…

 • ....

  Олег Пономарь Тренд выдерживается четко! Еще дочка) Поздравляем!

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments